Televízia

Digitálna televízia HD kvalite s archívom

Moderná televízia s množstvom vychytávok

Spustenie od začiatku

Nestihli ste začiatok programu? Bez obáv si ho môžete spustiť od začiatku.

Pauza a pretočenie

Sledovaný televízny program môžete kedykoľvek pretočiť alebo pozastaviť.

Funkcia nahrávania

Nahrajte a pozrite si znovu svoj obľúbený film, seriál čí televíznu šou.

TV nielen na doma

Sledujte televíziu vo svojom telefóne či notebooku kdekoľvek na Slovensku.

Servis a technické záležitosti od 8.00 hod do 16.00 hod. Kontakt: +420 910 990 100 e-mail: podpora@sledovanietv.sk

Zariadenia pre sledovanie televízie

Najkomfortnejší spôsob sledovania televízie je prostredníctvom aplikácie vo vašom Smart televízore. Ak máte starší televízor, môžete televíziu sledovať pomocou set-top-boxu, ktorý si od nás môžete kúpiť, alebo prenajať.

Set-top-box

Ak nemáte SmartTV, môžete televíziu sledovať prostredníctvom set-top-boxu, ktorý vám poskytneme do prenájmu (7€ / mesačne), alebo si ho môžete kúpiť. (96€ / jednorazovo)

7,00 € / mesačne

Sledujte TV na akomkoľvek zariadení

Zavoláme vám...

Neváhajte a napíšte nám na seba kontakt. My sa vám ozveme a so všetkým vám radi poradíme.

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Otázky a odpovede
Prečítajte si tiež odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa nás pýtate.

Je potrebný internet, aby som mohol sledovať televíziu od REJK-NET?

Áno, pre sledovanie televízie je nevyhnutné mať pripojenie k internetu. Minimálnym programom pripojenia pre spoľahlivé sledovanie v sieti rejk-net, je program fibercom 20. V prípade využívania služby IPTV v elektronickej komunikačnej sieti iného poskytovateľa je potrebné pripojenie s minimálnou rýchlosťou download 5 Mbit/s, upload 0.5 Mbit/s.

Ako si objednám TV služby od REJK-NET?

Najjednoduchšie a najrýchlešie si TV služby objednáte na našom webe v sekcii Televízia. Ďalšou možnosťou je telefonicky na našej zákazníckej infolinke, alebo osobne v našom zákazníckom centre.

Čo je SmartTV?

SmartTV je všeobecné označenie pre televízor, ktorý má možnosť pripojenia k internetu (či už prostredníctvom kábla Ethernet alebo WiFi). SmartTV musí umožňovať dodatočnú inštaláciu aplikácií. Je to veľmi podobný princíp ako na mobilných telefónoch – máte k dispozícii internetový obchod, v ktorom sa nachádzajú bezplatné alebo platené aplikácie. Každý výrobca využíva svoj vlastný systém (napr. Samsung, LG, Panasonic), avšak niektoré spoločnosti, využívajú systém AndroidTV (napr. Sony, Philips, Thomson). Ak SmartTV nemáte a zvažujete kúpu takéhoto TV, žiadajte u predajcu TV také zariadenie, ktoré má možnosť sťahovať aplikácie. Niektoré TV síce disponujú prívlastkom „Smart“ a ponúkajú prehliadanie internetu , či sledovanie YouTube videí, avšak nebude do nich možné nainštalovať aplikáciu pre sledovanie televízie rejk-net. Ak si nie ste istý výberom, poraďte sa u predajcu TV alebo sa informujte na našej infolinke.

Ako môžem sledovať televíziu, ak mám SmartTV?

Prvou podmienkou je, aby ste mali objednanú televíziu od rejk-net. Ak máte SmartTV, ktorý je medzi podporovanými zariadeniami (TV so systémom AndroidTV, SmartTV Samsung/LG/Panasonic), musíte si stiahnuť z obchodu aplikáciu „SledovaniTV“ a nainštalovať si ju. Po spustení aplikácie je potrebné kontaktovať našu infolinku a požiadať o aktiváciu služby. Nadiktujete párovací kód, ktorý po spustení aplikácie budete vidieť na obrazovke. Po nadiktovaní týchto údajov bude služba v priebehu niekoľkých sekúnd funkčná.

Aký typ konektora musí mať TV, ak nemám SmartTV, alebo mám starší TV a chcem sledovať televíziu od REJK-NET?

Ak nemáte SmartTV, môžete sledovať televíziu prostredníctvom Set-top-boxu. Nutnou podmniekou je, aby váš TV mal konektor typu HDMI. Pomocou HDMI kábla prepojíte set-top-box s vašim TV.