Informácie pre developerov

Pripojenie pre Vašich zákazníkov na kľúč

Pripojíme váš developerský projekt na kľúč
Pri plánovaní a projektovaní všetkých dostupných inžinierskych sietí v lokalite, kde plánujete novú bytovú výstavbu, nezabudnite na pripojenie k internetu a dostupnosť televíznych služieb. Dnes už je predpríprava a dostupnosť pripojenia k internetu a televízii štandardnou súčasťou každého nového bytového domu. Včasným plánovaním a prípravou tejto infraštruktúry predídete neskoršiemu vŕtaniu, lištovaniu a káblovaniu v novej nehnuteľnosti.

Váš projekt vieme pripojiť k našej vysokorýchlostnej chrbticovej sieti v území pokrytia našej siete. Zvládneme to aj v lokalite, kde nie je dostupná naša, ani iná optická infraštruktúra.

Budeme vám k dispozícií od úvodnej komunikácie a diskusie k vášmu projektu. Odporučíme vám najvhodnejšiu topológiu a zabezpečíme všetko od dodania materiálu, cez natiahutie kabeláže až po spustenie prevádzky služieb.
Materiál a všetky práce zabezpečíme na naše náklady. Kabeláž potrebnú pre prevádzku služieb ukončíme v každom byte, resp. v obch. priestore tak, aby už nebolo nutné dodatočné vŕtanie a ťahanie kabeláže.
Po dokončení a odovzdaní stavby zabezpečíme priebežné pripojenie jednotlivých (budúcich) vlastníkov bytov a zabezpečíme komplexný servis a prevádzku služieb internetu a televízie.

Dokumenty na stiahnutie
Ak máte záujem o vybudovanie vnútorných káblových rozvodov pre váš projekt, využite možnosť stiahnutia dokumentov z tohto miesta. Môžete ich vytlačiť a použiť pre vyjadrenie súhlasu.

Súhlas vlastníka

Oznam

Prečo internet od REJK-NET?

null

Inštaláciu vyriešime za vás

Naši technici všetko zapoja, nastavia a spoločne s vami vyskúšajú
null

Množstvo výhod a zliav

S výhodnými balíkmi internetu a televízie ušetríte ešte viac
null

Za naše ceny ručíme

Žiadne nepredvídateľné faktúry ani skryté poplatky
null

Zákazníkov nezavádzame

Uvedené rýchlosti pripojenia sú skutočne dosahované rýchlosti
null

Skutočne neobmedzený

Žiadne finty ani drobné písmenká, REJK-NET je bez obmedzení
null

Nonstop infolinka

Naša infolinka je vám k dispozícii nonstop 24 hodín denne
null

Nenecháme vás v tom

V prípade problému vám poradíme a pomôžeme s nastavením zariadení

Zavoláme vám...

Neváhajte a napíšte nám na seba kontakt. My sa vám ozveme a so všetkým vám radi poradíme.

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Otázky a odpovede
Prečítajte si tiež odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa nás pýtate.

Je zavedenie optického pripojenia do bytového domu spoplatnené?

Nie. Materiál a všetky práce spojené so zavedením a vybudovaním vysokorýchlostného pripojenia zabezpečíme na naše náklady. Kabeláž potrebnú pre prevádzku služieb ukončíme v každom byte, resp. v obchodnom priestore (v prípade polyfunkcie).

Do akej fázy stavby nového bytového domu je možné realizovať pripojenie?

Čím skôr sa rozhodnete, tým lepšie. Najvhodnejšia fáza pre vybudovanie káblových rozvodov internetu, je fáza realizácie slaboprúdových rozvodov resp. elektroinštalácii. Realizovať pripojenie a rozvody internetu však vieme v akejkoľvek fáze stavby nehnuteľnosti.

V pripravovanom projekte nie je tzv. „stúpačka“. Je to problém?

Nie je. Horizontálnu káblovú trasu dohodneme po spoločnej dohode. Vedená môže byť napr. v káblovom žľabe alebo šachte tak, aby neprekážala a nenarúšala estetiku. Kabeláž môže byť vedená aj inou vhodnou trasou, na základe spoločnej dohody.

V pripravovanom projekte bytového domu/polyfunkcie budú aj iní operátori. Je to problém?

Nie je. Ak máte záujem aj o naše služby, radi vybudujeme vysokorýchlostné pripojenie aj vo vašom bytovom dome. Stačí, ak nás kontaktujete.