Spoľahlivá WiFi sieť

Aby u vás všetko fungovalo

Aby u vás všetko fungovalo

Veľmi nám záleží na tom, aby ste boli s našimi službami spokojný. V rejk-net robíme všetko preto, aby naša sieť šlapala ako hodinky. Je preto dôležité vybrať správne zariadenie a zvoliť najvhodnejšie riešenie, aby aj vaša WiFi sieť fungovala spoľahlivo a pokrytie signálom bolo dostatočne kvalitné. Každá WiFi sieť sa v rôznom prostredí „správa“ špecificky. Je teda dobré vedieť niekoľko základných informácii.

Pomocou WiFi siete môžete pripojíť vo vašej domácnosti (vo firme) zariadenia jednoducho, bez ťahania kabeláže.
Silu WiFi signálu ovplyvňujú akékoľvek prekážky (steny, múry, kovové predmeny, atď.). Odporúčame vám kúpiť overené a kvalitné WiFi riešenie.
Bývate v bytovom dome alebo máte vo svojom okolí veľa susedov? WiFi siete sa môžu medzi sebou vzájomne prekrývať a rušiť.
Pri WiFi pripojení dochádza z povahy technológie ku stratám na rýchlosti. Čím viac sa „vzdialite“, tým viac dochádza k jej poklesu.

Porovnanie WiFi systémov

Pre rôzne členité a rôzne veľké priestory (byty, rodinné domy , atď) je nutné zvoliť vhodné zariadenie. Ak bývate v menšom byte alebo menšom rodinnom dome typu bungalov, a nebudete využívať program MAXI, obvykle bude stačiť, ak si zvolíte základný WiFi router. Ak bývate v členitom, väčšom byte alebo poschodovom rodinnom dome, odporúčame zvoliť si výkonnejší WiFi router alebo MESH systém. Ak si nie ste istý, naši technici vám pri inštalácii odporučia optimálne riešenie.
A naviac – podľa programu pripojenia, ktorý si zvolíte – vám na zariadenie poskytneme zľavu.

WiFi router
Štandardný WiFi router pokryje iba obmedzenú časť rodinného domu a niektoré miesta tak zostanú nepokryté WiFi signálom.

Router + Opakovač
WiFi opakovač síce zlepší signál v časti domu, avšak významne znehodnotí kvalitu a spomalí rýchlosť celej WiFi siete.

MESH systém
Ideálnym riešením pre vačšie byty alebo domy je MESH, ktorý spoľahlivo pokryje všetky miestnosti a zachová kvalitu WiFi.

Ako funguje MESH systém?

Jeden názov WiFi siete, jedno heslo. Potom sa môžete pohybovať kdekoľvek po dome či byte a streamovať hudbu, komunikovať cez chat alebo sledovať plynulo video. MESH systém DECO sa automatický postará o to, aby ste boli pripojený k správnej WiFi jednotke bez toho, aby ste si to uvedomili. A ak nájdete nepokryté miesto, alebo sa rozhodnete rozšíriť pokrytie tam, kde ste doteraz signál nemali, jednoducho pridáte ďalšiu WiFi jednotku. Pomocou aplikácie ju jednoducho integrujete do existujúcej siete a hotovo.

2x MESH pack
Riešenie WiFi pokrytia pomocou dvoch MESH jednotiek odporúčame, ak je vaša obytná plocha domu/bytu cca 60 – 100m2.

3x MESH pack
Riešenie WiFi pokrytia pomocou troch MESH jednotiek odporúčame, ak je vaša obytná plocha domu/bytu viac ako 100m2.

Ak je plocha, ktorú chete pokryť WiFi signálom väčšia ako 150m2 resp. priestory sú veľmi členité, s hrubými priečkami, môžete systém škálovať resp. rozširovať až do veľkosti 5 MESH jednotiek. V prípade rozsiahlych priestorov odporúčame individuálnu obhliadku a technický návrh WiFi riešenia s využitým centrálnej riadiacej WiFi jednotky a rádiových jednotiek (tzv. WiFi prístupové body).

Vyberte si správne WiFi zariadenie

null

Základný TP-Link router s 2,4Ghz a 5Ghz WIFI (10/100 Mbps)

42,-€ s DPH
null

Výkonný TP-Link router s 2,4Ghz a 5Ghz WIFI (10/100/1000 Mbps)

50,-€ s DPH
null

TP-Link MESCH Deco E4, 2,4Ghz a 5Ghz WIFI – 2 Pack (10/100 Mbps)

80,-€ s DPH
null

TP-Link MESCH Deco M4, 2,4Ghz a 5Ghz WIFI – 2 Pack (10/100/1000 Mbps)

110,-€ s DPH
null

Unifi AP/AC Lite 2,4Ghz a 5Ghz – Simultaneous Dual – Band 2x2 Mimo

115,-€ s DPH

Zavoláme vám...

Neváhajte a napíšte nám na seba kontakt. My sa vám ozveme a so všetkým vám radi poradíme.

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right