Objavte výhody elektronickej faktúry

Ekológia

Je šetrná k životnému prostrediu! Pri jej výrobe a doručení nie je potrebný žiadny papier, žiadna tlač, žiadna preprava či distribúcia autami.

Je zadarmo

Aktivácia aj doručovanie je bezplatné a nestojí ani cent. O elektronické doručovanie faktúry môžete požiadať aj telefonicky.

Plnohodnotný doklad

Elektronická faktúra je doručená na váš e-mail vo formáte PDF a je zároveň plnohodnotným daňovým dokladom.

Možnosť tlače

Ak faktúru budete potrebovať v papierovej forme z akéhokoľvek dôvodu, môžete ju kedykoľvek, jednoducho a rýchlo vytlačiť v tlačiarni.

img-circle-invoice

Objednajte si doručovanie
elektronickej faktúry ešte dnes
Keďže vďaka REJK-NET už máte prístup k internetu, nič vám nebráni, aby vám faktúra prišla e-mailom.

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Spôsoby úhrady faktúry

V hotovosti

Faktúru môžete zaplatiť v hotovosti počas otváracej doby v zákazníckom centre kiki v Dubnici nad Váhom. Za úhradu faktúry v zákazníckom centre kiki nie je účtovaný žiadný poplatok naviac.

Poštový poukaz

Faktúru môžete jednoducho zaplatiť poštovým poukazom na ktorejkoľvek pobočke Slovenskej pošty. Poštový poukaz (ak ste si vybrali tento spôsob platby) je súčasťou faktúry a je už predpísaný a stačí ho predložiť k úhrade na ktorejkoľvek pošte.

Príkaz k úhrade

Ak preferujete osobný kontakt s bankou, môžete využiť aj tento spôsob. Platbu môžete vykonať jednotlivým príkazom k úhrade každý mesiac alebo vkladom na náš účet v banke. Ak ste si vybrali platbu príkazom, je súčasťou vašej faktúry predpísaný príkaz k úhrade, ktorý stačí predložiť v banke.

Internet Banking

Tento spôsob úhrady vám odporúčame, ak využívate internet banking vašej banky. Prostredníctvom neho môžete kedykoľvek z pohodlia vášho domova či firmy vykonať platbu alebo si zriadiť trvalý príkaz.

Zavoláme vám...

Neváhajte a napíšte nám na seba kontakt. My sa vám ozveme a so všetkým vám radi poradíme.

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right