Internetová ochrana pre domácnosti

nod32

ESET Smart Security® – Internetová bezpečnosť pre Windows

Objavujte nekonečný svet internetu s našim komplexným balíkom Internetovej bezpečnosti. Je postavený na našej legendárnej technológii detekcie NOD32 a ochráni vás pred cielenými malware infiltráciami. Navyše s funkciou Anti-Theft môžete nájsť svoj notebook, ak sa stratí, alebo ho ukradnú.

smart

ESET® NOD32® Antivirus – Ochrana pre váš Windows

Objavujte internet s našou priekopníckou technológiou antivírusového priemyslu. V jej srdci sa skrýva oceňovaný nástroj proaktívnej ochrany ESET NOD32. Súčasťou balíka je aj ESET Social Media Scanner a Hráčsky mód, ktorý vám umožní hrať sa bez zbytočných prerušení.

Objavujte nekonečný svet internetu v pohode Internet je úžasné miesto. Chceme vám pomôcť si ho naplno a bez starostí užívať. ESET NOD32 Antivirus vám poskytuje rekordnú rýchlu antimalware a antispyware ochranu, či už trávite čas surfovaním na internete, hraním, alebo na sociálnych sieťach.

Antivírus a Anti-Phishing

Nakupujete online, alebo sledujete najnovšie dianie vo svete? Náš Antivírus zabezpečí, že budete chránení pred internetovými hrozbami a Anti-Phishing vás ochráni pred falošnými stránkami.

Social Media Scanner

Rozšírte svoju bezpečnosť aj na Twitter – kontroluje váš profil a príspevky ľudí, ktorých sledujete.

Jednoduché ovládanie

Prehľadné rozhranie a žiadne zbytočné komplikácie. Ak sa potrebujete sústrediť, zapnite Hráčsky mód a vyhnete sa pop-upom a aktualizačným upozorneniam. ESET NOD32 ANTIVIRUS